fbpx
Loading...
Hem/Kliniker/Skärholmen

Tandläkare Skärholmen

Välkommen till din tandläkare i Skärholmen

Personal

Hanne Sliwo
Hanne SliwoVD för Tandea och leg. tandläkare
E-post: hanne@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Sara Sliwo
Sara SliwoKlinik- samt personalchef för Tandea
E-post: sara@tandea.se
Utbildning: 3 årig tandsköterskeutbildning

Läs mer
Levon Izgi
Levon IzgiLeg. tandläkare
E-post: levon.izgi@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet, Stockholm

Läs mer
Bewar Asa
Bewar AsaLeg. tandläkare
E-post: bewar.asa@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Polen

Läs mer
Saeed Golestani
Saeed GolestaniLeg. tandläkare
E-post: saeed.golestani@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Cyrus Badie
Cyrus BadieLeg. tandläkare
E-post: cyrus.badie@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Umeå Universitet.

Läs mer
Wendy Valdes
Wendy ValdesLeg. tandhygienist
E-post: wendy.valdes@tandea.se
Utbildning: Tandhygienistexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Tulay Surer
Tulay SurerTandsköterska
E-post: tulay@tandea.se
Utbildning: 3 års tandsköterskeutbildning.

Läs mer
Iwona Izworska
Iwona IzworskaTandsköterska
E-post: iwona.izworska@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Tania Ilyinska
Tania IlyinskaTandsköterska
E-post: tania.ilyinska@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Jenny Echevarria
Jenny EchevarriaTandsköterska
E-post: jenny@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Rand Hassan
Rand HassanTandsköterska
E-post: rand.hassan@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer

Ring för tidsbokning
08-506 621 00

Öppettider

Ordinarie tider:
Mån-tors 7.00-19.30
Fre 7.00-18.00
Lör 9.00-15.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 00
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 09
E-post: skarholmen@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 727-5076
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Storholmsgatan 4, (ovanför Albrekts Guld i gallerian) 127 48 Skärholmen

Language