Tandläkare Skärholmen

Välkommen till din tandläkare i Skärholmen

Personal

Sara Sliwo
Sara SliwoKlinik- samt personalchef för Tandea
E-post: sara@tandea.se
Utbildning: 3 årig tandsköterskeutbildning

Läs mer om Sara
Robin Racho
Robin RachoLeg. Tandläkare
E-post: robin.racho@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen

Läs mer om Robin
Khalid Bachir
Khalid BachirLeg. Tandläkare
E-post: khalid.bachir@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen

Läs mer om Khalid
Rawand Hussein
Rawand HusseinLeg. Tandläkare
E-post: rawand.hussein@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen

Läs mer om Rawand
Amro Ghaiad
Amro GhaiadLeg. Tandläkare
E-post: amro.ghaiad@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet 2018

Läs mer om Amro
Amadeus Sliwo
Amadeus SliwoAdministration
E-post: amadeus.sliwo@tandea.se
Utbildning:

Läs mer om Amadeus
Haney Tumturk
Haney TumturkTandsköterska
E-post: haney.tumturk@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Haney
Kristina Hashisho
Kristina HashishoTandsköterska
E-post: kristina.hashisho@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Kristina
Maria Youseef
Maria YouseefTandsköterska
E-post: maria.youseef@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Maria
Ljubica Zaric
Ljubica ZaricTandsköterska
E-post: ljubica.zaric@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Ljubica

Ring för tidsbokning
08-506 621 00

Öppettider

Ordinarie tider:
Mån-tors 7.00-19.00
Fre 7.00-18.00
Lör 9.00-15.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 01
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 09
E-post: skarholmen@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 727-5076
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Storholmsgatan 4, (ovanför Albrekts Guld i gallerian) 127 48 Skärholmen