fbpx
Loading...
Hem/Kliniker/Skärholmen

Tandläkare Skärholmen

Välkommen till din tandläkare i Skärholmen

Personal

Hanne Sliwo
Hanne Sliwoeg tandläkare
E-post: hanne@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Jakob Altunsu
Jakob Altunsuodontologisk ansvarig
E-post: jakob.altunsu@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Göteborgs universitet.

Läs mer
Levon Izgi
Levon Izgileg tandläkare
E-post: levon.izgi@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet, Stockholm

Läs mer
Bewar Asa
Bewar Asaleg tandläkare
E-post: bewar.asa@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Polen

Läs mer
Saeed Golestani
Saeed Golestanileg tandläkare
E-post: saeed.golestani@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Sara Sliwo
Sara Sliwoklinikchef
E-post: sara@tandea.se
Utbildning: 3 årig tandsköterskeutbildning

Läs mer
Wendy Valdes
Wendy Valdesleg tandhygienist
E-post: wendy.valdes@tandea.se
Utbildning: Tandhygienistexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Tulay Surer
Tulay Surer tandsköterska
E-post: tulay@tandea.se
Utbildning: 3 års tandsköterskeutbildning.

Läs mer
Iwona Izworska
Iwona Izworska tandsköterska
E-post: iwona.izworska@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Tania Ilyinska
Tania Ilyinska tandsköterska
E-post: tania.ilyinska@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Madelen Malek
Madelen Malek tandsköterska
E-post: madelen.malek@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning, undersköterskeutbildning

Läs mer
Linnéa Åbrink
Linnéa Åbrinktandsköterska
E-post: linnea.abrink@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Jenny Echevarria
Jenny Echevarriatandsköterska
E-post: jenny@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer

Ring för tidsbokning
08-506 621 00

Öppettider

Mån-tors 7-19.30
Fre 7-18
Lör 9-15
Sommartid: mån-fre kl 8.00-17.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 00
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 09
E-post: skarholmen@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 727-5076
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Storholmsgatan 4, (ovanför Albreckts Guld i gallerian) 127 48 Skärholmen

Language