Tandläkare Skärholmen

Välkommen till din tandläkare i Skärholmen

Personal

Hanne Sliwo
Hanne SliwoVD för Tandea och leg. tandläkare
E-post: hanne@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Sara Sliwo
Sara SliwoKlinik- samt personalchef för Tandea
E-post: sara@tandea.se
Utbildning: 3 årig tandsköterskeutbildning

Läs mer
Levon Izgi
Levon IzgiLeg. tandläkare & odontologiskt ansvarig
E-post: levon.izgi@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet, Stockholm 2016

Läs mer
Saman Neman
Saman NemanLeg. tandläkare
E-post: saman.neman@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Labeed Hassan
Labeed HassanLeg. tandläkare
E-post: labeed.hassan@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen

Läs mer
Ranya Izgi
Ranya IzgiLeg. tandhygienist
E-post: ranya.izgi@tandea.se
Utbildning: Tandhygienistexamen

Läs mer
Solin Azad
Solin Azadtandsköterska / ansv. operationstandsköterska
E-post: solin.azad@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning i Stockholm
Läs mer
Tulay Surer
Tulay SurerTandsköterska
E-post: tulay@tandea.se
Utbildning: 3 års tandsköterskeutbildning.

Läs mer
Tania Ilyinska
Tania IlyinskaTandsköterska
E-post: tania.ilyinska@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Rand Hassan
Rand HassanTandsköterska
E-post: rand.hassan@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer

Ring för tidsbokning
08-506 621 00

Öppettider

Ordinarie tider:
Mån-tors 7.00-19.00
Fre 7.00-18.00
Lör 9.00-15.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 01
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 09
E-post: skarholmen@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 727-5076
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Storholmsgatan 4, (ovanför Albrekts Guld i gallerian) 127 48 Skärholmen