Tandläkare Skärholmen

Välkommen till din tandläkare i Skärholmen

Personal

Sara Sliwo
Sara SliwoKlinik- samt personalchef för Tandea
E-post: sara@tandea.se
Utbildning: 3 årig tandsköterskeutbildning

Läs mer om Sara
Levon Izgi
Levon IzgiLeg. Tandläkare & Odontologiskt ansvarig
E-post: levon.izgi@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet, Stockholm 2016

Läs mer om Levon
Saman Neman
Saman NemanLeg. Tandläkare
E-post: saman.neman@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer om Saman
Arman Safeian Pour
Arman Safeian Pour Leg. Tandläkare
E-post: arman.safaeian@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Malmö Universitet 2018

Läs mer om Arman
Amro Ghaiad
Amro GhaiadLeg. Tandläkare
E-post: amro.ghaiad@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet 2018

Läs mer om Amro
Ranya Izgi
Ranya IzgiLeg. Tandhygienist
E-post: ranya.izgi@tandea.se
Utbildning: Tandhygienistexamen

Läs mer om Ranya
Tulay Surer
Tulay SurerTandsköterska
E-post: tulay@tandea.se
Utbildning: 3 års tandsköterskeutbildning.

Läs mer om Tulay
Tania Ilyinska
Tania IlyinskaTandsköterska
E-post: tania.ilyinska@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Tania
Rand Hassan
Rand HassanTandsköterska
E-post: rand.hassan@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Rand

Ring för tidsbokning
08-506 621 00

Öppettider

Usual working hours:
Mon-Thu 7.00-19.00
Fri 7.00-18.00
Sat 9.00-15.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 01
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 09
E-post: skarholmen@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 727-5076
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Storholmsgatan 4, (ovanför Albrekts Guld i gallerian) 127 48 Skärholmen