Kontakt

Jag vill bli uppringd!

    Klinik*

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Kontakta Tandeas ledning

    Hanne Sliwo, VD

    Direktnr: 0739-91 57 38
    E-post: hanne@tandea.se

    Sara Sliwo, personalchef

    E-post: sara@tandea.se

    Pratbubblor

    Dina synpunkter är mycket viktiga för oss!

    Vi vill gärna veta hur du uppfattar oss.
    Varmt välkomna att ge oss din feedback, så att vi ständigt kan förbättra vårt patientomhändertagande. E-posta dina synpunkter till: patienttjanst@tandea.se

    Norsborg

    Direktnr: 08-506 621 10
    Växelnr: 08-506 621 00
    Fax: 08-506 621 16
    E-post: norsborg@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Skärholmen

    Direktnr: 08-506 621 01
    Växelnr: 08-506 621 00
    Fax: 08-506 621 09
    E-post: skarholmen@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Skogås

    Direktnr: 08-506 621 20
    Växelnr: 08-506 621 00
    Fax: 08-506 621 29
    E-post: skogas@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Södermalm

    Direktnr: 08-506 621 05
    Växelnr: 08-506 621 00
    E-post: sodermalm@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Tandea Lab

    Direktnr: 08-506 621 27
    Växelnr: 08-506 621 00
    E-post: lab@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Hjorthagen

    Direktnr: 08-506 621 03
    Växelnr: 08-506 621 00
    Fax: 08-509 101 14
    E-post: hjorthagen@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Handen

    Direktnr: 08-506 621 02
    Växelnr: 08-506 621 00
    E-post: handen@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Barkarby

    Direktnr: 08-506 621 04
    Växelnr: 08-506 621 00
    E-post: barkarby@tandea.se
    Läs mer om kliniken

    Sjöstaden

    Direktnr: 08-506 621 06
    Växelnr: 08-506 621 00
    E-post: sjostaden@tandea.se
    Läs mer om kliniken