fbpx
Loading...
Hem/Kontakt

Kontakt

Jag vill bli uppringd!

Namn*

Telefon / mobil*

Klinik*

Kontakta Tandeas ledning

Hanne Sliwo, VD

Direktnr: 0739-91 57 38
E-post: hanne@tandea.se

Sara Sliwo, personalchef

E-post: sara@tandea.se

synpunkter

Dina synpunkter är mycket viktiga för oss!

Vi vill gärna veta hur du uppfattar oss.
Varmt välkomna att ge oss din feedback, så att vi ständigt kan förbättra vårt patientomhändertagande. E-posta dina synpunkter till: patienttjanst@tandea.se

Norsborg

Direktnr: 08-506 621 10
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 16
E-post: norsborg@tandea.se
Läs mer

Skärholmen

Direktnr: 08-506 621 00
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 09
E-post: skarholmen@tandea.se
Läs mer

Skogås

Direktnr: 08-506 621 20
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 29
E-post: skogas@tandea.se
Läs mer

Södermalm

Direktnr: 08-506 621 05
Växelnr: 08-506 621 00
E-post: sodermalm@tandea.se
Läs mer

Tandea Lab

Direktnr: 08-506 621 27
Växelnr: 08-506 621 00
E-post: lab@tandea.se
Läs mer

Hjorthagen

Direktnr: 08-506 621 03
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-509 101 14
E-post: hjorthagen@tandea.se
Läs mer

Handen

Direktnr: 08-506 621 02
Växelnr: 08-506 621 00
E-post: handen@tandea.se
Läs mer

Barkarby

Direktnr: 08-506 621 04
Växelnr: 08-506 621 00
E-post: barkarby@tandea.se
Läs mer

Language