fbpx
Loading...
Hem/Kliniker/Skogås

Skogås

Välkommen till din tandläkarklinik i Skogås

Personal

Hanne Sliwo
Hanne Sliwoleg tandläkare och klinikchef
E-post: hanne.sliwo@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning, Karolinska Institutet

Läs mer
Aslan Demirörs
Aslan Demirörsleg. tandläkare/odontologisk ansvarig
E-post: aslan.demirors@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning, Karolinska Institutet

Läs mer
Ban Yousif
Ban Yousifleg. tandläkare
E-post: ban.yousif@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning utomlands, kompletterande utbildning för legitimation på Karolinska institutet

Läs mer
Yazin Baithoon
Yazin Baithoonleg tandläkare
E-post: Yazin.baithoon@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning, Göteborgs Universitet

Läs mer
Airo Azarbar
Airo Azarbarleg tandläkare
E-post: Airo.Azarbar@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning, Karolinska Institutet

Läs mer
Maria Brusquini
Maria Brusquinileg. tandhygienist
E-post: maria.brusquini@tandea.se
Utbildning: Tandhygienistexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Emma Johansson
Emma Johanssonarbetsledare och tandsköterska
E-post: emma.johansson@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Hafsa Taylan
Hafsa Taylantandsköterska
E-post: hafsa.taylan@tandea.se

Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Maria Ramirez
Maria Ramireztandsköterska
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer
Beatrice Olsson
Beatrice Olssontandsköterska
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer

Ring för tidsbokning
08-506 621 20

Öppettider

Ordinarie tider:
Mån-tors 7.00-19.00
Fre 7.00-18.00
Lör 9.00-15.00

Öppettider under sommaren:
Mån-Fre 8.00-17.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 20
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 29
E-post: skogas@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 803-9653
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Adress: Skogåsplan 9 (Skogås centrum, plan 2) 142 30 Skogås

Language