fbpx
Loading...
Hem/Kliniker/Skogås

Skogås

Välkommen till din tandläkarklinik i Skogås

Personal

Aslan Demirörs
Aslan Demirörsleg tandläkare/odontologisk ansvarig
E-post: aslan.demirors@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning, Karolinska Institutet

Läs mer
Hanne Sliwo
Hanne Sliwoleg tandläkare och klinikchef
E-post: hanne.sliwo@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning, Karolinska Institutet

Läs mer
Ban Yousif
Ban Yousifeg tandläkare
E-post: ban.yousif@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning

Läs mer
Yazin Baithoon
Yazin Baithoonleg tandläkare
E-post: Yazin.baithoon@tandea.se
Utbildning: Tandläkarutbildning, Göteborgs Universitet

Läs mer
Emma Johansson
Emma Johanssontandsköterska och arbetsledare
E-post: emma.johansson@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning, Tingsryd Lärcenter

Läs mer
Maria Brusquini
Maria Brusquinileg. tandhygienist
E-post: maria.brusquini@tandea.se
Utbildning: Tandhygienistexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Solin Azadtandsköterska
E-post: solin.azad@tandea.se

Läs mer
Hafsa Talay
Hafsa Talaytandsköterska
E-post: hafsa.talay@tandea.se

Läs mer

Ring för tidsbokning
08-506 621 20

Öppettider

Mån-tors 7-19
Fre 7-18
Lör 9-15
Sommartid: mån-fre kl 8.00-17.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 20
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 29
E-post: skogas@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 803-9653
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Adress: Skogåsplan 9 (Skogås centrum, plan 2) 142 30 Skogås

Language