Tandläkare Botkyrka

Välkommen till din tandläkare i Botkyrka

Personal

Hanne Sliwo
Hanne Sliwoleg tandläkare
E-post: hanne@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer om Hanne
Francois Sabbagh
Francois Sabbaghleg. tandläkare och odontologisk ansvarig
E-post: francois.sabbagh@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska institutet

Läs mer om Francois
Michel Aciz
Michel Acizleg. tandläkare
E-post: michel.aciz@tandea.se

Läs mer om Michel
Semra Akcay
Semra Akcaytandhygienist
E-post: semra.akcay@tandea.se
Utbildning: tandhygienistutbildningen

Läs mer om Semra
Madelen Malek
Madelen Malektandsköterska
E-post: Madelen.malek@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Madelen

Ring för tidsbokning
08-506 621 10

Öppettider

Ordinarie tider:
Mån-tors 8.00-19.00
Fre 8.00-16.00
Lör 9.00-15.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 10
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 16
E-post: norsborg@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 5237-7538
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Lokes väg 4, 145 70 Norsborg