Tandläkare Botkyrka

Välkommen till din tandläkare i Botkyrka

Personal

Hanne Sliwo
Hanne Sliwoleg tandläkare
E-post: hanne@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska Institutet

Läs mer
Francois Sabbagh
Francois Sabbaghleg. tandläkare och odontologisk ansvarig
E-post: francois.sabbagh@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska institutet

Läs mer
Michel Aciz
Michel Acizleg. tandläkare
E-post: michel.aciz@tandea.se

Läs mer
Semra Akcay
Semra Akcaytandhygienist
E-post: semra.akcay@tandea.se
Utbildning: tandhygienistutbildningen

Läs mer
Madelen Malek
Madelen Malektandsköterska
E-post: Madelen.malek@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer

Ring för tidsbokning
08-506 621 10

Öppettider

OBS! Tillfälliga öppettider tillsvidare
Mån: 7.00 -18.00
Tis 8.00 – 17.00
Ons-tors: 11.00-17.00
Fredag: 11.00-16.00

Ordinarie tider (gäller ej nu):
Mån-tors 7.00-19.30
Fre 7.00-18.00
Lör 9.00-15.00

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 10
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 16
E-post: norsborg@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 5237-7538
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Lokes väg 4, 145 70 Norsborg