Tandläkare Botkyrka

Välkommen till din tandläkare i Botkyrka

Personal

Francois Sabbagh
Francois SabbaghLeg. Tandläkare och Odontologiskt ansvarig
E-post: francois.sabbagh@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska institutet

Läs mer om Francois
Michel Aciz
Michel AcizLeg. Tandläkare
E-post: michel.aciz@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen, Karolinska institutet

Läs mer om Michel
Semra Akcay
Semra AkcayTandhygienist
E-post: semra.akcay@tandea.se
Utbildning: Tandhygienistutbildning

Läs mer om Semra
Madelen Malek
Madelen MalekTandsköterska
E-post: madelen.malek@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Madelen
Lema Aslan
Lema AslanTandsköterska
E-post: lema.aslan@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Lema

Ring för tidsbokning
08-506 621 10

Öppettider

Ordinarie tider:
Mån-tors 8.00-19.00
Fre 8.00-16.00
Lör 9.00-15.00

Avvikande öppettider 14 dec-9 jan:
Mån-tors 8.00-17.00
Fre 8.00-15.00
Lör Stängt

Röda dagar har vi stängt.
Vi önskar en god helg!

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 10
Växelnr: 08-506 621 00
Fax: 08-506 621 16
E-post: norsborg@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 5237-7538
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Lokes väg 4, 145 70 Norsborg