Tandläkare Handen, Haninge

Nu har vi flyttat till nya lokaler mitt i Haninge centrum

Nu har vi flyttat till nya lokaler mitt i Haninge centrum. Du hittar oss ovanför butiken Normal (mittemot Expresso House) inne i gallerian.

Vi är anslutna till Försäkringskassan

Exempel på behandlingar som vi utför:
Implantat (både kirurgi och protetik), Skalfasader, Kronor och Broar, Lagningar, Rotfyllningar, bettskenor, tandblekning, Sportskydd (tandskydd)  m.m. Vi utför även barntandvård, och ser gärna att vi kan vara hela familjens tandläkarklinik.

Välkommen till en av Handens och Haninges mest prisvärda tandläkare!

Läs mer om kliniken

Personal

George Grabecz
George GrabeczKlinikchef och leg. Tandläkare
E-post: george.grabecz@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen vid Karolinska Institutet

Läs mer om George
Nuray Acar
Nuray Acarleg. Tandläkare
E-post: nuray.acar@tandea.se
Utbildning: Tandläkarexamen

Läs mer om Nuray
Helin Zakholi
Helin ZakholiLeg tandhygienist
E-post: helin.zakholi@tandea.se
Utbildning: tandhygienistexamen

Läs mer om Helin
Hafsa Taylan
Hafsa TaylanArbetsledare/Tandsköterska
E-post: hafsa.taylan@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning, över 20 års erfarenhet.

Läs mer om Hafsa
Sunita Chamat
Sunita ChamatTandsköterska
E-post: sunita.chamat@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning, över 20 års erfarenhet.

Läs mer om Sunita
Dariia Ostrovska
Dariia OstrovskaTandsköterska
E-post: dariia.ostrovska@tandea.se
Utbildning: Tandsköterskeutbildning

Läs mer om Dariia

Ring för tidsbokning
08-506 621 02

Öppettider

Ordinarie tider:
Mån-Ons 7:30-19:00
Tors-Fre 7:30-17:00
Lör-Sön stängt

Kontakta oss

Direktnr: 08-506 621 02
Växelnr: 08-506 621 00
E-post: handen@tandea.se

Inbetalningsuppgifter
Bankgiro: 100-9117, Swish 1234931341
Vid inbetalning ange alltid personnummer och fakturanummer

Adress: Runstensvägen 1 (Haninge centrum), 136 46 Haninge